24.01.2013 Perşembe |

Her Mevsim Amsterdam’ı Keşfet!

Amsterdam’da halk hava biraz serin olsa bile, bahar geldi mi sanki yazı çağırır gibi evlerinde tıkılmak yerine kafelerin teraslarına, parklara ve tekneleriyle kanal gezintisine çıkar.

Günbatımının akşam 8’i bulduğu yani tam da günlerin uzamaya başladığı tarihte, Mart ayının son Pazarında uykunuzu bir saat feda etmekten çok keyif alırlar.

Mart’ta Amsterdam uçuşları ve konaklama hala makul fiyatlardadır. Sıcaklık arttıkça fiyatlar da artar, bu da tam 1 Nisan’a denk gelir. Bu tarihten sonra özellikle Avrupalı ve Kuzey Amerikalı lale turistleri şehre akın etmeye başlar. İlkbahar aynı zamanda, Hollandalıların büyük ve önemli günlerinden bazılarını kutladığı mevsimdir. Kraliçe Günü, Anma ve Kurtuluş Günü gibi.

Tüm Amsterdam turlarını listele >
 Aylara Göre Amsterdam
İlkbaharda Amsterdam: Şehri, kış mevsimini geri bırakırken, çiğdemler, sümbüller ortaya çıkarken ve insanlar mevsimleri kutlamak için hazırlanırken izleyin.

Ocakta Amsterdam: Düşük seyahat biletleri bulun ve mağazalardaki büyük yarıyıl indirimlerinden yararlanın.

Şubat'da Amsterdam: Sevgilinize romantik bir Amsterdam gösterin.

Mart Ayında Amsterdam: En önemli olay, ünlü Keukenhof Bahçe'lerinin açılışıdır

Nisan'da Amsterdam: Çiçek açan kırlarda bisiklet sürün ve yılın en büyük tatili olan Kraliçeler Günü'nü kutlayan Hollandalılara katılın.

Mayıs'ta Amsterdam: Büyük yaz kalabalığından önce, uzun günlerin ve ısınan havaların tadını çıkarın.

Amsterdam'da Yaz: Sayısız kültürel festivalleri, açık hava konserleri ve gün doğuşu ve gün batımı arasındaki ortalama saatin 16 olmasıyla , yaz kalabalığında Amsterdam'da olmaya değer. Aşağıdakiler, Amsterdam'da yaz aylarındaki etkinliker ve hava durumu hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

Haziran'da Amsterdam: Amsterdam'ın en iyi yaz festivallerinin tadına varın; Açık Bahçe Günleri ve Roots Festivali.

Temmuz'da Amsterdam: Amsterdam'ın en sıcak ayı boyunca, açık havada akşam yemeği yiyin, açıkhava filmlerini görün ve altı ayda bir olan büyük indirimli satışlardan alışveriş yapın.

Ağustos'ta Amsterdam: Granchten festivalini ziyaret edin ve geçitlerdeki dünyanın tek eşcinsel onur gösterisini görün.

Sonbaharda Amsterdam: Kuzey Avrupa'da havaların soğumasıyla, uçak fiyatları düşer. Hollandalılar kültürel etkinlere odaklanırlar ve sıcaklığı favori kafelerde ve restorantlarda bulurlar. Aşağıdakiler, sonbahar aylarında Amsterdam'daki etkinler ve hava durumu hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

Eylül'de Amsterdam: İdeal sonbahar havasının ve azalan turist kalabalığının avantajını yaşayın.

Ekim'de Amsterdam: Amsterdam Maraton'una katılın, Amsterdam Dans Etkinliği'ne eğlenmeye gidin yada koyu sarı çerçeveli kanalları dolaşın.

Kasım'da Amsterdam: Müze Gece'sinin gece kültürünü içinize çekin ve tatiller için Sinterklaas'ı karşılayın.

Amsterdam'da Kış: Amsterdam'ı ziyaret etmek için, tatil sezonu şenlikli ( fakat soğuk! ) bir zamandır. Yeni Yıl kutlamaları epey tartışmalıdır!

Aralık'ta Amsterdam: Benzersiz günübirlik turlarla ve mevsimsel geleneklerle Amsterdam'da Noel'i ve tatilleri kutlayın.

Tüm Amsterdam turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73