03.04.2013 Çarşamba |

Hem Çocuğunuz Eğlensin Hem de Siz Paris&Disneyland

Yaz tatiline çok az kaldı. Hem çocuğunuz hem de kendiniz için bir kaç gün ayırmaya ne dersiniz? Televizyonlar da ve sinemalarda gördüğünde heyecanla izlediği bu renkli kahramanları yakından görme fırsatının çocuklara verdiği mutluluk paha biçilemez. Paris turları, Paris- Disneyland tur alternatiflerimiz oldukça çeşitlidir.

Disneyland ve Walt Disney Studyoları Paris’te bulunan dünyanın en eğlence mekanlarından biridir. Paris de ailenizle birlikte eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz yerlerin başında gelir. Disneyland ve WaltDisney Stüdyolarını rahatlıkla gezebilmek için minimum 4 gece konaklamanızı öneririm. Disneyland gezisi dolu dolu 2 gününüzü kapsayacaktır.
 
Disneyland’ta birbirinden eğlenceli oyuncaklara binip unutulmaz showlarını izleyebilirsiniz, Eğeriki parka da gitmek isterseniz zaman kazanma açışından 2 gece Disneyland çevresinde ki otellerde konaklamanızı öneririm.
 
Disneyland Paris parkı 5 bölgeden oluşmaktadır.
 
Main Street, Usa
Disneyland bölgesinin ana kısmını oluşturmaktadır. Eski Amerika kasabalarına uygun olaraktasarlanmış bir bölümdür. Main Street durağından gezi trenine binip tüm Disneyland bölgesini gezebilirsiniz.
 
Frontierland
Frontierland bölümünde Batının gizemli dünyasına yolculuk ediyorsunuz . Frontierland’dabulabileceğiniz gezi noktaları ve aktiviteler: “Big Thunder Mountain“, “Phantom Manor“, ThunderMesa Riverboat Landing“, “Legends of the Wild West“, “Pocahontas Indian Village“, ” RustlerRoundup Shootin’ Gallery“, “Disneyland Railroad Frontierland Depot”
 
Fantasyland
Burada peri masallarına ve Disney hikayelerine ilham veren eğlenceleri bulabilirsiniz.Fantasyland’daki aktiviteler den bazıları: “Its a Small World“, “Peter Pan Flight“, “Alice’s CuriousLabyrinth“, “Sleeping Beauty Castle“, “Mad Hatter’s Tea Cups“ ve “Dumbo the Flying Elephant.
 
Discoveryland
Hem yetişkinlere hem de genç ziyaretçilere hitap eden bölümdür. Discoveryland’da birbirinden zevkliaktiviteler bulunuyor. Bunlar: “Buzz Lightyear Laser Blast“, “Space Mountain: Mission 2“, “StarTours“, “Captain EO starring Michael Jackson” , “Orbitron“, “Les Mystères du Nautilus“, “Autopia“.
 
Adventureland
Adventureland daha yetişkin misafirlere hitap eden bu bölümdür. eğlenceli aktiviteler bulabilirsiniz.Buradaki en zevkli oyuncaklardan bazıları: “Indiana Jones and the Temple of Peril“, “Pirates of theCaribbean“, “La Cabane des Robinson“, “Captain Hook’s Pirate Ship“.
 
İki gününüzü Disneyland turlarına ayırdıktan sonra geri kalan zamanınızda nereleri görmelisiniz birazda onlardan bahsedelim. Paris’e gidip Eyfel kulesine çıkmadan gelmek olmaz değil mi?
 
Eyfel Kulesi: Hiç bir Paris turu Eyfel görülmeden bitmez. Eyfel Kulesi giriş biletlerini kuledekigişelerden temin edebilirsiniz. Bu arada Kuleyi gündüz ya da akşam ziyaret edebilmeniz mümkün.
 
Paris Şehir Turu: Şehrin tamamını görmek için, üstü açık otobüslerle panaromik şehir turlarınakatılabilirsiniz. Hem ekonomik bir tur. Hem de tüm şehir hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Montmartre Tepesi
Paris’in bence en güzel yerlerinden bir tanesi mutlaka görmenizi öneririm. Tepede bulunan ressamlardaracık sokakları ile kendine has dokusu vardır. Sacre Coeur Bazilikası en önemli yapıtlarındandır.
 
Paris turları her turumuzda olduğu gibi, dönem dönem grup olarak organize edilmektedir, bunundışında da dilediğiniz her zaman bireysel olarak organize edilmektedir.

Paris Turunuzu Egzotik Tatil Olarak Unutulmaz Kılmak Dileğiyle…  Tüm Paris turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73