17.02.2016 Çarşamba |

Güney İspanya'da Bir Şehir Sevilla

İspanya’nın güneybatısında Endülüs’ün merkezi, güzel şehir, Sevilla’da gezilecek yerler saymakla bitmez.
 

İspanya’nın güneybatısında Endülüs’ün merkezi, güzel şehir, Sevilla’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Mutlaka görmenizi önerdiğimiz belli başlı yerler şöyle; Real Alcazar, La Giralda Katedrali, Casa de Pilatos, Museo de Bellas Artes, Plaza de Espana. Sevilla, yılın her dönemi çok güzeldir ancak mümkünse İlkbahar yada Sonbahar’da gitmenizi öneririz. Havanın güzelliği, Sevilla’nın tarihi dokusu birleştiği zaman gezinizden iki kat fazla keyif alacaksınız. Sevilla’dan fazladan vaktiniz var ise, tekne turu yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sevilla’ya nasıl gidilir sorusuna cevap arıyorsanız, Türkiye’den Sevilla’ya ne yazık ki direk uçuşlar bulunmamaktadır. Madrid veya Barcelona’dan iç hat uçuşu ile gidebilir yada tren ile geçebilirsiniz. Diğer bir alternatif ise, tur şirketlerinin Endülüs turlarına katılarak sadece Sevilla’yı değil tüm Endülüs şehirlerini özel bir otobüs ile gezebilirsiniz.

İspanya&Endülüs turlarımızın detaylarını incelemek için lütfen tıklayınız. 

En güzel Flamenko gösterisi nerede izlenir? Sorusunun yanıtı ise yine Sevilla. Flamenko kesinlikle Sevilla’da izlenmeli.

Sevilla’nın daracık sokaklarında kaybola kaybola gezmenizi öneririz, hatta kaybolduğunuz ve yorulduğunuz sokakların birinde durun ve güzel bir kafe’de bir mola verip, kahvenizi yudumladın.  

@egzotiktatil

  

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73