15.03.2016 Salı |

Filipinlerdeki Favori Adamız Boracay

Filipinler 7107 adadan oluşmaktadır. Bu adalar arasında bizim en gözde adamız Boracay'dır. Şimdi size sebepleri ile beraber Boracay'ı neden sevdiğimizi anlatacağız. Öncelikle İstanbul'dan çıkıp Filipinler'in başkenti Manila'ya gidiyoruz.
 

Arzu eden misafirlerimize Manila'yı da görmeleri adına Manila'da bir gece konaklama ve şehir turu veriyoruz. Yaklaşık 1saat süren bir uçuş ile Caticlan havalimanına iniyoruz ve transfer elemanımızın sizi karşılaması sonucu  deniz yolunu da kullanmak üzere otelimize gidiyoruz.  

- Otelinizin yerinin aslında pek önemli olmadığını adaya gidince daha iyi anlayacaksınız Ada'nın yer yerinde şahane plajlar olduğunu göreceksiniz. Öncelikle adada mercanlardan dolayı oluşmuş bembeyaz ve ince bir plaj kumu hakimdir, deniz genel anlamda hemen derinleşmese bile turkuaz bir denizde olduğunuzu farketmemenize imkan yoktur. Ada da 8 adet ünlü plaj vardır. Bunlardan en ünlüsü, en uzunu ve en kalabalığı White Beach'dir.
  - Boracay gece hayatının en önemli 2 özelliği vardır birincisi sabah kadar devam etmesi ve ikincisi çok ucuz olmasıdır. Avrupa'da Ibıza Ada'sında yaşayabileceğiniz gece hayatını Boracay da yaşayabilirsiniz.
  - Boracay da ne yenir derseniz tabiki de ada olmasında dolayı deniz ürünleri diyeceğiz ve ücretler gayet ucuzdur.   - Fotoğraf çeken misafirlerimiz için Boracay'ın en güzel özelliğinin gün batımı olduğunu söyleyebiliriz ve her fotoğraf çekmeye çıktığında güneş ışıklarının değişik açısından dolayı değişik fotolar yakalayabilecekseniz. Bir çok misafirimizden gün batımına aşık olup döndüklerini duyduğumuzu söyleyebiliriz.
  - Boracay'da 27 tane dalış sahası vardır. Dalış için giden bütün misafirlerimizden kayıp balık nemonun setindeymiş gibi fotoğraflar aldığımız doğrudur.   - Boracay da gecelik 20 Euro dan 1000 Euro'ya kadar konaklama mevcuttur. Boracay da nerede kalınır veya Boracay da hangi oteller de kalınır sorunuza yanıtımız bütçenize uygun olan her yerde kalınabilir olacaktır.

Boracay'da harika bir düzen kurmuş olan acentemizin, en uygun fiyatlar ile siz sevgili misafirlerimize en uygun seçenekleri sunacağına emin  olabilirsiniz.   Kişiye Özel Boracay Turlarımız için Tıklayınız.    @egzotiktatil

 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73