28.02.2014 Cuma |

En Ekonomik Balayı Tatili

Balayı programları üzerine düşünülmeye başlandı. Bölgeler araştırılıyor, Alternatifler elenip en uygun balayı bölgelerini bulmaya mı çalışıyorsunuz?

Birçok balayı çifti Uzakdoğu, Afrika ya da Hint Okyanusu bölgelerine gitmeyi hayal ediyor. Ama bunun maliyetinin çok yüksek olduğunu düşünüyorlar.

Bu bölgelere gitmek çok pahalı, bunun yerine uygun bir Avrupa turu, ya da Antalya’da bir tesis bulurum diye düşünürek hayallerinizi sınırlamayın. Bu bölgeler tabi ki yakın yerlere nazaran daha yüksek maliyetli olacaktır. Fakat en uygun fiyatı yakalamak yine sizin elinizde.

Özellikle uzaklar düşünen balayı çiftleri, size tavsiyemiz olabildiğince elinize çabuk tutmanız. Uçuşlar da en uygun sınıftan yer bulduğunuzda en az kişi başı 150-200 euro kara girdiniz demektir. Ayrıca birçok hava yolunun promosyonları oluyor. Örneğin Singapur Hava Yolları ile uçtunuz ve transit yolcusunuz balayı dönüşünüzde 3-5 saat bekleme süreniz var. Singapur Hava Yolları, yolcularına 40 Singapur doları hediye çeki veriyor. Bunu havalimanında ister alışveriş yaparak isterseniz yemek yiyip bir şeyler içerek değerlendirebilirsiniz. Daha fazla bekleme süresi olan yolculara da ücretsiz Singapur turu veriliyor. Bu şekilde promosyonları mutlaka acentanıza danışabilirsiniz. En güncel bilgiye erişimi kolaylaştıracaktır.

Bunun yanında birçok otel 60 gün öncesi rezervasyonlarda %10 - %15 gibi indirimler yapıyor. Ya da 5 gece kal 4 gece öde promosyonları olabiliyor. Daha önce de belirttiğim gibi ne kadar erken davranırsanız o kadar karlısınız.

Uzaklara gitmek ama en uygun fırsatları yakalamak istiyorsanız erken davranın rezervasyonunuzu yaptırın. Egzotik Tatil seyahat danışmanları size özel programları oluşturabilir.

Tüm Balayı turlarını listele >  Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73