26.02.2016 Cuma |

En Çok Tercih Edilen 10 Karayip Adası

DOMİNİK CUMHURİYETİ Dominik Cumhuriyeti Her Şey Dahil konseptinde en ekonomik ve en güzel tatil yapabileceğiniz yerlerden biri. Punta Cana, Dominik Cumhuriyetinin doğusunda yer alan en güzel yerlerden birisidir.
 

DOMİNİK CUMHURİYETİ

Dominik Cumhuriyeti Her Şey Dahil konseptinde en ekonomik ve en güzel tatil yapabileceğiniz yerlerden biri. Punta Cana, Dominik Cumhuriyetinin doğusunda yer alan en güzel yerlerden birisidir.

ST.MARTIN

Karayip Denizinin Kuzeydoğusunda, Puerto Riko’nun doğusunda yer alır. Deniz sporlarının oldukça yoğun olduğu bir adadır. Su kayağı, sörf, kano, yelken vb aklınıza gelebilecek her tür aktivite mevcuttur. Diğer yandan, St.Martin’de golf severler için çok güzel tesisler vardır.

ARUBA

Aruba, her yaştan insana hitap edecek kadar geniş yelpazede aktivitelerin olduğu bir adadır. Adada çok güzel aile dostu, çocuklarınızla gittiğinizde çok memnun kalacağınız tesisler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Aruba’da çok renkli bir gece hayatı vardır. Pek çok sayıda casino bulunmaktadır.

JAMAICA

Keyiflerine çok düşkün olan Jamaica Halkı, gelen turistlerinde kendileri gibi, huzurlu ve keyifli olmalarını isterler. Motto’su “ No Problem” olan ada nefis doğası ile kesinlikle görülmeye değer.

TRINIDAD& TOBAGO

Trinidad& Tobago Karayip adalarının en yeşil adalarından biridir. Adada pek çok aktivite mevcut. Trinidad’ın kuzeyinde bulunan Maracay Koyu mutlaka görülmesi gereken yerler arasında.Tobago’da ise dünyanın en değerli mercan resiflerinin bulunduğu Bucco Reef eşsiz bir yer.

CAYMAN ISLANDS

Cayman adalarına gidipte yunuslarla yüzmeden sakın geri dönmeyin. Karayipler’de yer alan Küba’nın güneyindeki bu güzel ada 3 adadan oluşuyor. Şnorkel yada tüplü dalış yapmak niyetindeyseniz, Cayman Adalarında harika dalış noktaları vardır.

BAHAMAS

Bahamalar’a gittiğinizde Paradise Island’daki yer alan Atlantis Resort’ta bir gününüzü geçirmenizi öneririz. Yine bu otelde bulunan Dolphins Cay ve Water Park saatlerce kalsanız sıkılmayacağınız bir yer. Sadece balayı adası olarak anılmasının aksine ailenizle birlikte pek çok keyifli aktivite yapabileceğiniz bir ada.

VIRGIN ISLANDS

Karayipler denizinde bulunan Virgin Islands’ın bir kısmı Amerika’ya bir kısmı da Birleşik Krallıklara ( İngiltere ) aittir. Virgin Adalarının her biri farklı özelliğe sahiptir. Adaları gezmenin en keyifli yanı, bisiklet kullanmaktır. St John ve St Thomas en popüler adalar arasındadır.

PUERTO RICO

San Juan, Puerto Rico’nun başkentidir. San Juan seyahatinizi oranın meşhur festivallerinden birine denk getirmeyi başarırsanız, tatilinizden bir kat daha fazla keyif alırsınız. Puerto Rico’ya gittiğinizde bir tam gününüzü lütfen ve mutlaka El Yunque Yağmur Ormanlarına ayırın. Tek kelime ile muhteşem bir yer. En güzel plajlarından biri ise Isla Verde Plajı.

BERMUDA

Karayiplerin kuzey açıklarında bulunan Bermuda takım adalarıdır. 

Kişiye Özel Karayip Adaları Turları için tıklayınız  

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73