22.03.2013 Cuma |

EgzotikTatil Vizesiz Tur Seçenekleri

Son yıllarda TC vatandaşlarına çok sayıda vizesiz seyahat imkanı doğdu. Vize istemeyen ülke sayısı artıkça, gezip görmeyi hayal ettiğimiz yerlerin sayısı da çoğaldı tabi.
 

Öncelikle belirtmek isterim ki vizesiz seyahat edebileceğiniz ülkere  giriş yapabilmeniz için, pasaportunuzun seyahat tarihinden  itibaren en  az 6 ay geçerliliği olması yeterlidir.

İlk önce yakın destinasyonlardan bir tanesi olan Beyrut’tan başlayalım. Beyrut turu eğlence hayatının renkli olduğu 2 gece 3 günlük ekonomik bir programla rahatlıkla hem kültür turu yapabileceğiniz, hem eğlenebileceğiniz bir şehir. Beyrut’a hem ailenizle gidip deniz kum güneş tatili ve kültür tatili yapıp, Lübnan’ın leziz yemeklerinden tadabilirsiniz. Ya da sevgilinize küçük bir sürpriz yapıp hafta sonu için keyifli kısa bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.(Evlenme teklifi edecekseniz yüksek çözünürlüğü olan fotoğraf makinanızı ve  yüzüğünüzü yanınıza almaya unutmayın). Bunun dışında vizesiz olarak seyahat edebileceğiz Tunus turu da seçenekler arasında.

Gelelim uzak destinasyonlara. Uzakdoğu’da  Bali-Singapur- Bangkok-Koh Samui- Phuket –Malezya-Kuala Lumpur vizesiz seyahat edebileceğiniz yerler arasındadır. Muhteşem doğası eşsiz manzarasıyla insanı büyüleyen Uzakdoğu kültürü her insanın hayatında mutlaka gidip görmesini önerdiğim yerlerdir. Balayı çiftlerimizin özellikle tercih ettiği bu bölgeler, ailenizle arkadaşlarınızla da gitmekten keyif alacağınız bölgelerdir.  Uzak destinasyonlar pahalıdır düşüncesine de kapılmayın her bütçeye uygun programlar hazırlamaktayız.

Son Olarak Maldivler… Hint okyanusunun üzerinde yüzlerce küçücük adalardan oluşan eşsiz yer. İnsanın kendini özel hissettiği, muhteşem denizi ve kumu, kendine has atmosferi, konsept otelleri ile gittiğinizde asla pişman olmayacağınız ve her zaman fotoğraflarınıza bakarken yüzünüzde ki tebessümü size kaybettirmeyecek adalar ülkesi.

Egzotik Tatil size eşsiz seyahat fırsatları sunmaya devam ediyor. 

Tüm Vizesiz turları listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73