24.05.2013 Cuma |

Egzotik Tatil ile balayına çıkanların tatili bir başka güzel

Her balayı özeldir ama Egzotik Tatil ile balayına çıkanların tatili bir başka güzel… Egzotik Tatil ile balayına çıkmak isteyen tüm çiftlerimizi bizim için özeldir. Tecrübe ve tavsiyelerimizle tamamen çiftelerimizin kişisel beklentilerine göre planlanmış bir balayında sizleri bir çok özel servis bekliyor.

Bunlar neler mi?

Rezervasyonlarınızı yaptıktan sonra düğünde gecenin dans yıldızı olmanızı sağlayacak özel dans dersi hediyemizle, gelin ve damatlarımızı dansa davet ediyoruz.
Artık yola çıkma zamanı….Uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz havayoluna, balayı çifti olduğunuz mutlaka bildirilmiştir, uçuşunuz sırasında size ikram edilecek olan balayı kekiniz tatile tatlı bir başlangıç yaparsınız.
Uçağınız indi….Belki Uzakdoğu’da egzotik adalardan birine geldiniz veya Maldivlerdeki cennet adalardan birine; sizi çiçeklerle karşılayıp uçuşunuzun yorgunluğunu bir anda unutup tatilin başladığını hissedeceksiniz.
Artık oteldesiniz…Sizi havaalanından özel bir transfer ile konaklayacağınız otelinize getirdiğimizde soğuk bir kokteyl bekliyor olacak.
Tatil başladı…Konaklamanız sırasında tercih ettiğiniz otele göre belki romantik bir akşam yemeği, belki de güzel bir masaj ile çiftelerimize özel sürprizlerimiz devam ediyor.
Tatil devam ederken…Otelinizdeki Spa, yemek gibi servislerde size özel indirimlerle Egzotik tatil ile seyahat etmenin bir farkını daha hissedersiniz.
Dönüş zamanı…Nefis bir tatil sonrasında şimdi eve dönüş zamanı, unutulmaz anılar ve keyifli anlarla dolu tatilin sonunda Egzotik Tatil ile bir sonraki seyahat programı için düşüncelere dalarak konforlu bir uçuş ile Türkiye’ye dönüş.
Balayının üstüne 2 gece hediye tatil…Bizimle seyahat eden balayı çiftlerine özel bir hediye olarak Bozcada’da butik bir otelde 2 gece konaklama için tarih planlamaya başlayabilirsiniz.
Tüm Balayı turlarını listele >   Egzotik Tatil’in balayı çiftleri, nikah davetiyelerini, düğün resimlerini, balayının tatlı anılarını bizimle paylaşır....yıllar sonra daha geniş bir aile olduklarında bile yeni bir Egzotik Tatil programıyla tatile çıkar… Egzotik Tatil ekibi olarak müşteri memnuniyeti odaklı programlar yaparak bu ailelerin her seyahatini organize etmekten çok mutluyuz…. Sizleri de mutlu edebilecek bir tatil programı yapabilmemiz için lütfen bizi arayınız !!!

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73