04.08.2013 Pazar |

Dubai Bayram Turları

Kurban Bayramı sonbahara geliyor, Denizin tadına varamadık keşke Kurban bayramında da deniz kum güneş tatili yapabilsek diye iç çekip üzülmeyin, Kurban Bayramında Dubai’ye gitmeye ne dersiniz? İstanbul’dan yaklaşık 3,5 saatlik bir ucusun ardından çölün ortasında konumlanmış yeni cennete ulaşabilirsiniz.
 

Dubai Bayram Turları kapsamında Jumeirah bölgesinde bulunan oteller deniz kıyısında, önünde plajı bulunan otellerdir. Beyaz Kumlarıyla, berrak eşsiz denizi ile size konforlu bir tatil imkanı sunuyor.
Dubai hem çocuklu aileler hem de arkadaşlarla çıkılabilecek yakın, eğlenceli, deniz alternatifi olan vizesi cok kolay alınan birçok kişiyi memnun edebilecek bir tatil seçeneğidir.

Bir çok alışveriş merkezlerinin olduğu Dubai, size sadece deniz odaklı bir tatil sunmuyor. Ailenizle, ya da arkadaşlarınızla birlikte alışveriş yapabilir, Orta doğu mutfağından farklı lezzetler tadabilir, birçok günlük aktivitelere katılabilirsiniz.

Örneğin Dubai’de yapacağınız bir safari turu, Kurban Bayramı tatilinize renk katabilir. Öğleden sonra otelinizden alınıp, 4x4 jeepler ile çöl bölgesine gidip, eşsiz bir safari turu yapabilirsiniz Çölün ortasına kurulmuş Bedevi çadırlarında kahvenizi yudumlayabilir ya da deve sürme dersi alabilirsiniz, Dilerseniz gecenize burada devam ederek yemek eşliğinde dansözlerin Showlarını izleyebilirsiniz.  

Kurban Bayramı Tatili için uzun uçuşlar ile gidilecek bir seyahat planlamıyorsanız, Kısa bir uçuş ile Dubai bayram turları tercihiniz olmalı.. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz

Tüm Dubai turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73