22.07.2013 Pazartesi |

Dubai'ye Nasıl Gidilir Vize Var Mı ?

İstanbul’dan yaklaşık 4,5 saat Türk Hava Yolları ya da Emirates Hava Yolları’nın direk uçuşu ile gidebileceğiniz Cennet Yarım ada Dubai. Denizi, ihtişamlı mimari zenginlikleri, büyük alışveriş merkezleri ile büyüleneceksiniz.

Türkiye’de kış aylarında deniz kum güneş hasreti çekiyorsanız sizin için Dubai seyahati iyi bir alternatif olabilir. Eylül ayından-Nisan ayına kadar olan dönemde rahatlıkla Dubai’ye seyahat edebilir, denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Oteller; şehir merkezinde yer alan oteller ve deniz kıyısında konumlanan oteller olarak ikiye ayrılır. Şehir merkezinde ki otellerin avantajı alışveriş merkezlerine yakın konumda olmasıdır ve fiyatı daha uygundur. Otellerin shutter servisi ile plaj bölgesine ulaşabilir. Ya da taksi kullanabilirsiniz.

Jumeirah bölgesinde konumlanan oteller denize daha yakın olup, eşsiz plajları ve pırıl pırıl denizi ile sizi tatil havasına daha çabuk sokacaktır.

Dubai turistik bir yer olduğu için tüm dünya mutfağına rahatlıkla ulaşabilirsiniz, Arap mutfağının Türk mutfağı ile birçok benzerliği olduğundan damak zevkinizi uygun yiyecekler bulmanız zor olmayacaktır.

Bir çok yolcumuzun sıklıkla sorduğu soru olan Dubai vizesinden kısaca bahsedelim. Dubai seyahatiniz için vize gerekiyor, fakat schengen vizesi yada ABD vizesi kadar detaylı belgeler olması gerekmiyor. Pasaportunuzun belli sayfalarının fotokopileri ve beraberinde beyaz fonlu bir vesikalık fotografı scan ederek acentemize ulaştırıyorsunuz. Dubai'de yer alan lokal acentemiz vize başvurusunu yaptıktan sonra, vize evrağını bizlere ulaştırıyor. Dubai vizesi, pasaporta uygulanan bir vize değildir. Dubai vizesi maksimum 5 iş günü içerisinde alınabilir. Dubai'de Cuma günü iş günü değildir.  

Tüm Dubai turlarını listele >  Egzotik Tatil Her Renk Tatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73