09.07.2015 Perşembe |

Constance Hotels and Resorts’e Gitmek için 5 Sebep

Bir otel markası düşünün dünyanın 4 ülkesinde 7 tane resort oteli bulunan. Size dünyada birçok oteli bulunan otel markaları tanıtacağız

Bir otel markası düşünün dünyanın 4 ülkesinde 7 tane resort oteli bulunan. Size dünyada birçok oteli bulunan otel markaları tanıtacağız ama Constance’ın farkı bu otellerinin Maldivler, Seyşeller, Mauritius ve Madagaskar’da bulunuyor olması. Bu otellerin CEO’su Jean-Jacques Vallet ve güzel ekibi ile İstanbul’da bir kokteyl’de buluşup tanışma fırsatı bulduk. Egzotiktatil ekibimiz bir geleneği sürdürerek Jean-Jacques’a Constance otellerinde kalmak için 5 sebep sunmasını rica ettik. Bizi kırmadı ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

1)Constance Otelleri Hint Okyanusu adalarının en çarpıcı yerlerinde bulunur; Rüya gibi doğal noktalar, o noktalara zarifçe yerleştirilen oteller ve mekânda mimarı duygu oluşturan yerler ortaya çıkmıştır. ( Yani Constance resortleri çevrenin kültürünü de yansıtır, endüstriyel ürünlerini değil.) Seyşellerdeki Constance Lemuria çarpıcı bir plaj olan Anse Georgette’dedir ve otel kendini oradaki kayalara, ağaçlara ve doğal hayata adapte etmiştir. Mauritius’daki Constance Le Prince Maurice ise tamamen yarımadaya kendini uydurmuştur, hatta restoranı yüzen restoran olarak yapılmıştır ki doğaya zarar verilmesin.   2)Misafirler hakiki Hint Okyanusu misafirperverliğini tutkuyla hizmet eden çalışanlar sayesinde yaşayabilmektedir. Benzersiz ve sade lüks resort anlayışını, üst düzey sıcaklık hizmet anlayışına sahip çalışanlarla yaşayabileceğiniz bir resort… Misafirler tamamen kişisel ve özel zaman anlayışını Constance’larda yaşayabilir. Madagaskar’daki Constance Tsarabanjina, 5 yıldızlı lüks tatili yaşamanız için tavsiyemizdir. 
3)Çevreye karşı duyarlı ve sürdürülebilir resort anlayışı başlıca amaçlarından biri olan Constance’lar da çevreye en ufak bir zarar verilmemesi için çok çalışılıyor. Resortlerdeki doğal güzelliğin bozulmaması için ellerinden geleni yapıyorlar. Mesela Maldivlerdeki Constance Halaveli için resiflerin sağlığı ve biyolojik çeşitliliğin sağlanması için Valmont kozmetikle beraber çalışılıyor. Constance Lemuria Seyşeller için Petite Anse Kerlan sularında bir mercan bahçesi restoranı programı uygulanıyor. 4)Maldivler ’de, Mauritius’da, Seyşeller’de dünya standartlarının da üstünde bir aile tatili Constance otellerinde yaşanabilir. Constance otellerinde her aile bireyinin başka istekleri olabileceği göz önüne alınıyor ve bu sebeple Constance Kids Club olarak 4-11 yaş misafirlere hizmet veriliyor. Ailenize unutulmaz bir tatil yaşatmanız için Kids Club olan Constance Resortler: Constance Belle Mare Plage, Constance Le Prince Maurice, Constance Lemuria, Constance Ephelia ve Constance Halaveli.
5)Constance Hotel ve Resort’lerde misafirler olağan üstü anların tadını çıkarabilir. Gurme ve işinin ehli şefler sayesinde mükemmel tatları tadabileceksiniz. Constance Belle Mare Plage’da 7 yüksek kaliteli restoran bulunmakta. Seyşeller’deki Constance Ephelia’da dalışın, golfün, trekkingin ve daha nice aktivitelerin yanı sıra Hint Okyanusunun en büyük Spa tesisi ile karşılaşacaksınız. Constance Moofushi’de dalış esnasında balina köpekbalığı, yunuslar, deniz kartalları görebileceğiniz bozulmamış bir deniz altı deneyimi yaşatır. Constance Hotel ve Resort’lerde yaşadığınız deneyimler, tatiliniz bittikten sonra bile sizinle yaşayacaktır…   Şimdiden harika bir tatil geçirmeniz dileği ile…
 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73