11.06.2013 Salı |

Budapeşte - Viyana - Prag Turu

Yoğunluktan iş stresinden uzaklaşmak, biraz nefes almaya ne dersiniz. Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmanın tam da zamanı…

1 Haftalık tatil sürenizi Budapeşte- Viyana- Prag turları ile değerledirebilirsiniz. Kültür turlarından hoşlananlar için kaçırılmayacak fırsatlar Egzotik Tatil’de.

Budapeşte: Macaristan’ın başkentidir. Budapeşte, Şehrin ortasından geçen tuna nehri şehri buda ve peşte olarak ikiye ayırmaktadır. çok çeşitli bir kültüre sahiptir. Tiyatrolar, opera, sergi salonları, kütüphaneler, sanat galerileri, festivaller, özel etkinlikler, halk müziği, sahne sanatları ve dans şovları kentin kültürel yapısının en temel unsurlarıdır. Gezilecek birçok müzeleri ve doğal güzellikteki mağaralarıyla ünlüdür. Yaklaşık 200 adet mağara bulunmaktadır.

Viyana: Tamamen kültür kokan Avusturya’nın başkenti olan viyana’yı gezerken eminim çok etkileneceksiniz.St Stephan's Katedrali,,Schönbrunn Sarayı, Fıgarohaus,Kunsthıstorısches MüzesiSıgmund Freud Müzesi, mutlaka görmeniz gereken yerlerdendir. Aynı zamanda Viyana’yı faytonlarla karadan gezebilir ya da Tuna nehrinde düzenlenen tekne turlarına katılabilirsiniz.

Prag: Küçük ve kolay gezilebilecek bir şehir olan Prag, Çek Cumhuriyetin başkentidir. Prag’da gezilecek yerler listemizin ilk sırasında UNESCO Dünya Mirasları listesinde de yer alan ünlü Old Town Meydanı geliyor. Burası Prag’ın en önemli turistik bölgesidir.Old Town ve Lesser Town’u birbirine bağlayan ünlü Charles köprüsüdür. Prag Kalesi ve kale yanında bulunan St.Vitus Katedrali de Prag’daki diğer önemli yerlerden .

Tüm Budapeste Viyana Prag turlarını listele >
 Egzotik Tatil Her Renk Tatil…

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73