22.06.2017 Perşembe |

Brugge’un En Romantik 5 Oteli

Dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak seçilen Brugge’un kanalları, Arnavut kaldırımlı sokakları, şirin ortaçağ evleri ve yeldeğirmenleri sizi bir peri masalına götürüyor adeta.
 

Şehrin en çekici otellerinden biri olan “ Hotel Pand” 18 yy.dan kalma butik bir oteldir.Ahşap panelli duvarları, şömineleri, antika mobilyaları ile oldukça rahat ve samimi bir ortam yaratmaktadır.
15.yy.dan kalma bir aristokratın evi iken günümüzde butik otel olarak hizmet veren “ Hotel de Tuilerieen” Brugge’un en güzel kanallarından birinin manzarası eşliğinde unutulmaz bir konaklama imkanı sunmaktadır.Kapalı yüzme havuzu olan birkaç otelden biri olan Hotel de Tuilerieen’de kış aylarında şömine başında gerçek bir Belçika sıcak çikolatası yudumlarken içinizi de ısıtabilirsiniz.
Brugge’un en çok fotoğraflanan en eski köprülerinin önünde yer alan sevimli küçük bahçesi ile rıhtımdaki “ B&B Cote Canal Hotel” 18.yy şehir evleri havasında antika mobilyaları ile oldukça konforlu bir butik oteldir.
Sint Anna kanalına bakan güneşli terası ile “ Hotel Hof Van Cleef” İtalyan mobilyaları ve zengin klasik süslemeleri ile çağdaş tasarımlı şık bir İtalyan köşkünü andıran butik oteldir.
Brugge’un en can alıcı kanalı Dijver’e bakan yenilenmiş 15.yy manastırı “ De Orangerie” antik çağ mobilyaları, ahşap panelli duvarları, klasik duvar kağıtları, çiçekli kumaşları ile İngiliz kırsal malikanesi havasında romantik bir oteldir. Tam bir İngiliz geleneği olan 5 çayı servisleride düzenli olarak yapılmaktadır.

 

 

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73