25.04.2016 Pazartesi |

Bora Bora Adasına Gitmek İçin 5 Sebep

Bora Boraya gitmek için size bir çok sebep sunabiliriz. Hangimiz turkuaz bir denize uyanmak istemez ki veya kim özel su üzeri bungalowundan okyanusa dalmak istemez ki? Eğer hala ikna etmeniz gereken biri varsa, işte size bizim size Bora Bora adasına gitmek için sebeplerimiz ;
 

1-      Muhteşem Manzara’nın Tadını Çıkarın

Bora Bora’da dünyadaki en güzel turkuaz rengini gözleriniz ile göreceksiniz. Fotoğraflarda daha güzel bir renk haline getirilen denizleri unutun, burada turkuazdan laciverte kadar fotoğraflarda gördüğünüzden de güzel bir renk cümbüşü görebileceksiniz.

2-      Su Üzeri Bungalowlarda Kalmalısınız

Bazı resort’lar kumsalda da konaklama veriyor fakat o kadar yolu Bora Bora’ya kadar gitmişken oraya özgü su üzeri bungalowlarda kalmamanız olmaz. İster balayı için gidin ister yıl dönümünüz olsun, o kadar yolu gitmişken su üzerinde size özel odanızdan direk denize girme fırsatını tepmemelisiniz. Bora Bora’ya giden çocuklu misafirlerimize de kumsal üzerinde kalmalarını tavsiye ediyoruz, çocuklarımızın güvenliği açısından.

3-      Dalmak için Harika Bir Fırsat

Su üzeri villa da kalmakla hikâyenin sadece yarısını okumuş oluyorsunuz, işte tamamını bulabileceğiniz yer, denizin altı. Görebileceğiniz tropik balıklar saymakla bitmez, Bora Bora’da dalmadan gelmeyi aklınızdan çıkarın, hiç bir şey yapamıyorsanız sadece bir gözlükle denizin altına bakmayı unutmayın.

4-      Bora Bora’da Kalabileceğiniz En Güzel Otellerden Biri, Four Seasons Bora Bora

Bora Bora’ya tatilinizin unutulmaz olmasını istiyorsanız size oranın en güzel otellerinden biri olan Four Seasons Bora Bora’da kalmanızı öneririz. Havaalanından karşılamanızdan başlayarak hizmet kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz. Beyaz kumsal, turkuaz deniz, güler yüzlü çalışanlar ve otelin sunacağı birçok jest ile karşılaşacaksınız.

5-      Mükemmel Fransız ve Ada Mutfağı

Bora Bora bir ada ülkesi olduğu için genelde üretimi olmayan herşey dışarıdan gelmekte, bu sebeple farklı mutfakları fazla sunmuyorlar fakat Fransız tarzı ve ada mutfağının harika örneklerini görebileceksiniz. Deniz mahsülleri ve sunumlarına bayılacaksınız. Su üzeri odanızda harika bir turkuaz deniz ve tatlarına bakacağınız mükemmel lezzetler ile harika bir tatil sizi bekliyor.

Kişiye özel turunuzu oluşturmak için tıklayınız.     

@egzotiktatil

 

 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73