19.11.2012 Pazartesi |

Bir Zamanlar Akdeniz'de...

Denizin ve güneşin mitolojiyle iç içe geçtiği denizlerde, Ordysseus'un ve Achilleus'un izlerini sürün...

Adriyatik Kıyıları ve İonya Gemi turu Kimler için Uygun?
Yunan mitolojisine ilgi duyanlar, denizin ve güneşin tadını çıkartırken bir yandan da bu sulara özgü İtalyan eğlencelerini tatmak isteyenler için böyle bir gemi turu kaçırılmaz fırsat.

Gemi ile Adriyatik Turu Kaç Gece, Kaç Gün?
11 gece, 12 gün ve 7 gece, 8 gün sürecek farklı rotalara sahip gemi ile Adriyatik turları uygun mevsimde her hafta hareketle misafirlerini ağırlmaya devam ediyor.

Adriyatik Turu Rotası nasıl?
Gemi, Atina'dan kalkıyor ve Yunan Adaları, Mykonos, Paros, ve Santorini'nin ardınan Girit'e ulaşıyor. Burada antik harabeleri gezebilir, meşhur Samaria Kanyonunda dolaşabilir ve Girit'in eşsiz mutfak kültürünü derinlemesine inceleyebilirsiniz. Daha sonra olimpiyatların ilk kez yapıldığı katakolon Limanına geçiyor ve Hırvatistan'ın Kotor, Dubrovnik ve Split şehirlerine ulaşılıyor. Gemi ile çıkılan bu Adriyatik denizdeki eşsiz yolculuk Venedik'te son buluyor. Adriyatik Turunun Gemi Özellikleri neler? Royal Caribbean, Msc, Louis Cruises gibi bir çok firma tarafından hazırlanan bu rotada yeralan gemiler son derece konforlu gemilerde yüzlerce kamara ve bir otelde arayacağınınz tüm özelliklerden çok daha fazlasını bulabilirsiniz...

Adriyatik Turu ne zaman yapılır?
Gemi Adriyatik turları genelde Eylül ayında başlar.

Adriyatik Gemi Turu Fiyatı?
Tur ile ilgili daha geniş bilgi ve tüm fiyatları görmek için sitemizdeki gemi turları tabına tıklayarak sayfalarımızda gezebilirsiniz. 300 Eurodan başlayan fiyatlarla çıkacağınız bir gemi turu sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır.

Tüm Adriyatik Turları ve fiyatları için tıklayın ->

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73