15.01.2014 Çarşamba |

Bir Tatilde Birkaç Farklı Yeri Görmeyi Kim İstemez Ki…

Yoğun tempoda sürüp giden hayatlarda tatil birçok şeyi ifade eder; kısa bir mola, yeni yerler keşfetme heyecanı, farklı kültürler ve bakış açıları, dinlence, eğlence hepsi aklımızın bir köşesinden geçer.

Birkaç yeri şehri veya ülkeyi aynı anda görebileceğiniz bir program size hem bu istekleri gerçekleştirme fırsatı verir, hem de ekonomik olarak çok daha cazip olabilir. Uzakdoğu programlarında Egzotik Adalar ve Başkentleri kombine ederek misafirlerimizin deniz-güneş tatili ile kültür gezilerine katılma, alış-veriş yapma imkanı sunuyoruz.

Uzak Doğu seyahatlerinizin fiyatında en yüksek kalem uçak biletidir, uçak biletini satın aldıktan sonra otel ve transfer gibi servisler oldukça ekonomiktir. Bu nedenle hazır bu rakamları ödeyerek bir uçak bileti almışken cüzi oranlarda farklar ödeyerek tatilinizi birkaç farklı nokta görerek zenginleştirebilirsiniz.

UZAK DOĞU TURLARIMIZDAN ÖRNEKLER; Phuket&Bangkok;
Phuket&Singapur;
Kohsamui&Bangkok;
Kohsamui&Singapur;
Bali&Singapur;
Bangkok&Pattaya&Singapur

Avrupa seyahatlerin de ise misafirlerimiz için önemli olan konuların başında vize gelmektedir; vize işlemleri ve maliyetleri her tatilinizde karşınıza çıkacaktır. Schengen vizenizi aldıktan sonra 28 ülke arasında özgürce tatil programı yapabilirsiniz.

AVRUPA TURLARIMIZDAN ÖRNEKLER; Prag&Viyana&Budapeşte
Roma&Floransa&Venedik
İsviçre&Fransa&İtalya
Amsterdam&Köln&Lüksemburg&Paris&Brüksel
Helsinki&Talin&Riga&Vilnius&Varşova&Prag

Çoklu turlarımızı inceleyebilirsiniz; Tüm Avrupa turlarını listele > Tüm Uzakdoğu turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73