21.11.2012 Çarşamba |

Barbaros Hayrettin'in İzinde Gemi ile Batı Akdeniz Turu

İspanya'dan İtalya'ya uzanan bir rotada Osmanlı Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin'in izlerini Batı Akdeniz Gemi Turu ile sürün...

Batı Akdeniz Gemi Turu Kimler için Uygun?
Bütün sene güzel yemeklerin, uzun süren gecelerin, sımsıcak kumsalların hayallerini kuran tüm misafirlerimiz için uygun olacak bu gemi turu için beklemeye gerek yok :)

Batı Akdeniz Gemi Turu Kaç Gece?
Batı Akdenizde yapacağınız bir gemi turu yaklaşık bir hafta sürecektir. Batı Akdeniz

Gemi Turu'nun Rotası Nasıldır? Nerelere gidilir?
Gemi İtalya'nın en güzel pizzaları, Pompeii harabeleri ve yanardağıyla meşhur Napoli Limanı'ndan kalkıyor ve Kolomb'un şehri Savona'ya ulaşıyor. Napoliye kadar olan yolculuğunuz için EgzotikTatil.com sizlere uçak bileti temin edecektir. Gemi ertesi gün Barselona Limanına ulaşıyor. Burada Mimar Gaudi'nin eserlerini görmek, sangria içmek ve muhteşem Tapas'lardan yemek için bir gününüz olacak. Çünkü gemi ertesi gün parti adası Palma de Mallorca'ya doğru yola çıkıyor. Bir sonraki liman, şövalyeleri ve taş devrinden kalma yeraltı tapınaklarıyla bir masal haritasını andıran Malta'nın Valetta Limanı. Sicilya'da Etna Yanardağı yakınlarındaki Catania'nın ardından gemi Napoliye geri dönüyor.

Batı Akdeniz Turu Gemisi Nasıl?
Batı Akdenizde bu güzel yolculuğa çıkacak gemide bir otelde aradığınız özelliklerden çok daha fazlasının bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Denizin ortasında, denize karşı havuza girmenin keyfini yaşayabileceğiniz bu gemide çok özel restaurantlar ve eğlence merkezleri bulunmakta.

Gemi ile Batı Akdeniz Turu ne zaman yapılır?
Yılın hemen her döneminde yapılabilen bu tura dilediğiniz zaman katılabilirsiniz. Batı Akdeniz Gemi Turu Fiyatı ne kadar? Batı Akdeniz Gemi Turu fiyatı 189 Eurodan başlamaktadır. Benzer bir çok rotaya sahip onlarca turun bulunduğu bu destinasyonda tüm detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Tüm Akdeniz Turları ve fiyatları için tıklayın ->

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73