26.05.2015 Salı |

Bali Ubud’da Maya Ubud Resort’e Gitmek İçin 5 sebep

Bali ile ilgili yazımız sonrası Bali’nin Ubud bölgesine giden egzotik tatil ekimiz egzotik misafirleri için oradaki favori otellerimizden Maya Ubud Resort & Spa’nın Pazarlama Müdürü Windari Santi Dewi (Wiwien) ile kısa bir söyleşi yaptı.

Bali ile ilgili yazımız sonrası Bali’nin Ubud bölgesine giden egzotik tatil ekimiz egzotik misafirleri için oradaki favori otellerimizden Maya Ubud Resort & Spa’nın Pazarlama Müdürü Windari Santi Dewi (Wiwien) ile kısa bir söyleşi yaptı. Aşağıda söyleşimizin Türkçesini yayınlıyoruz. Söyleşimizin özellikle çift olarak Bali turlarımıza katılan misafirlerimiz ve Bali’ye balayı için giden çiftlerimiz için yararlı olacağını düşünüyoruz. Wiwien’a kısaca Maya Ubud Resort’te kalmak için misafirlerimize 5 sebep söylemesini rica ettik. Aşağıda cevapları okuyabilirsiniz.

1)Ubud’un merkezi ve sessiz kısmında olan otel, hem pirinç tarlalarıyla hemde Petanu nehri ile çevrilidir.  
2)Harika dizayn edilmiş otelin sağlık kısmı 8 tane spa odası, spa havuzu ve nehir kafesi sağlıklı yiyecekleri ile hizmet vermektedir.    
3)Tatiliniz boyunca samimi misafirperverlik sunan otantik bir Bali deneyimi yaşayacaksınız.  
4)Harika dizayn edilmiş odalar doğaya uyumlu inşa edilmiştir.    
5)Otelin diğer müşterilerden gelen iyi yorumları ve haklı kazanılmış itibarını internette de görebilirsiniz kendi kategorisinde Ubud’un en iyi oteli seçilmiştir.    
Maya Ubud Resort’e ve Wiwien’a teşekkürlerimizi sunar, siz değerli egzotik tatil misafirlerinin ise şimdiden harika bir tatil geçirmesini dileriz.   Bali Ubud turlarımızı incelemek için tıklayınız.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73