12.08.2013 Pazartesi |

Bali tatili hem bedeninizi, Hem de ruhunuzu dinlendirir...

Uzakdoğu dediğimizde akla ilk gelen güzel ambiyansların neredeyse hepsini Bali Adasında görmek mümkün.Bali’ye tatile gidecekseniz sizi; yüzü gülen mutlu insanlar, misafir perver bir otel, leziz yemekler ve sıcacık bir mevsim bekliyor.

Bali’de yaşayan yerel halkın gülen yüzü tatile giden herkes gibi sizi de çok pozitif olarak etkileyecek, insanları mutlu etmeye dayalı yaşam felsefeleri bakış açımıza yeni bir boyut bile kazandırabilir.

Nefis bir Uzakdoğu tatiline çıkarken valizinize azıcık eşya almanız yeterlidir, hafifleyeceğiniz ve eğleneceğiniz bu tatilde ihtiyacınız olduğunda her şeye ulaşmak zaten çok kolay ve ucuzdur. Yeni evlenen veya evine, sevdiklerine Uzakdoğu’dan ne alsam diye düşünen herkes Bali’de kendi zevkine uygun bir tablo, hediyelik eşya, ev dekorasyonu için aksesuar bulabilir. Hem de bunları bir çok yere oranla çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bali’de belki balayı yapacaksınız, belki de arkadaş grubunuz ile eğlence dolu bir tatil için Bali’ye gidiyorsunuz cevap hangisi olur ise olsun iyi hizmet alacağınız bir otelde kalıp, gündüzleri isteğe bağlı olmakla beraber bir fil safari, rafting, tapınak gezisi gibi bir birinden farklı deneyimlerle zaman geçirebilirsiniz. Yılın yorgunluğunu ise bol bol Bali masajı yaptırarak atabilir, bedeninize iyi geldiği kadar bu masajın ruhunuzu da beslediğini hissedeceksiniz. Akşamları otelinizin bulunduğu bölgeye göre bir restoran tercih ederek akşam yemeğinizde Uzakdoğu mutfağını deneyimleyebilirsiniz, ayrıca Bali’de Uzakdoğu mutfağına alternatif olabilecek dünya mutfaklarına ait restoran sayısı oldukça fazladır. Mutlaka damak tadınıza uygun bir lezzet bulabilirsiniz. Otelinizin bulunduğu bölgeden çıkıp, farklı bir yere gitmek isterseniz ulaşım oldukça kolaydır, hem ucuz hem de hızlı olan taksileri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Metropollerde yaşayan insanlar olarak her şeye ulaşmak için emek ve zaman harcamaya alıştığımızdan Bali tatili size çok iyi gelecek. Neden mi? Tatilinizde sizi mutlu etmekten mutlu olan insanlardan servis alıp, zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize ayıracağınız, güzel yemekler, rahatlatıcı masajlar, eğlenceli aktiviteler, özgür bir gece eğlencesi ile hem bedeniniz, hem de ruhunuz tatil yapacak.

Bali’ye gitmek için artık daha fazla nedeniniz var…Egzotik Tatil’in sizin için hazırladığı özel içerikli Bali turları için lütfen bizi arayınız. Tüm Bali turlarını listele >        
 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73