30.03.2016 Çarşamba |

Bali Gece Hayatı

Bali’de gece hayatı dediğimizde aklımıza ilk gelen yer Kuta Bölgesi ve Seminyak Bölgesi olmalıdır. Kuta bölgesi zamanında Avusturalyalı, Japon ve Singapurlu sörfçülerin geldiği bir yerdi fakat zamanla bütün dünyaya yayıldıkça buraya toplanan sörfçüler için bir de gece hayatı gerekli olmaya başladı ve Kuta bölgesi bu duruma gayet karşılık verebilen bir yerdir.
 

Seminyak Bölgesi tamamen daha güzel ve elit mekanlara gitmek isterseniz tavsiye edeceğimiz yerdir. Bali gece hayatı ile ilgili size bazı ipuçları vermek isteriz, umarım işinize yarar.

-Öncelikle gece hayatı gece 01:00’de başlamaktadır. Sebebini sorduğumuzda şu şekilde bir cevap aldık, yerel halk geç saate kadar çalışıyormuş ve evlerine gidip yemek yiyip sosyalleşiyorlarmış veya uyuyorlarmış ancak gece saat 01:00’den sonra çıkıyorlarmış dışarı. Bu sebeple müziğin kalitesinin bile en iyi seviyeye çıktığı saate bu saatler diyebiliriz.

-Bar ve Disco’ların müzikleri durdurmaları gereken bir saat yok bu sebeple sabah olmasına rağmen eğlence devam edebilmekte.

-Tek başınıza bir kadın olarak dışarıya çıkabilirsiniz fakat her zaman dikkat etmelisiniz.

-Dışarıda satılan veya size yaklaşıp bir şeyler almanızı soran biri olursa bilin ki polis sizi yasadışı bir şey yapıyor musunuz diye denetliyordur. Asla ama asla yanlış bir madde satın almaya çalışmayın.

-Bali’de her gece cuma ve cumartesi gecesi gibidir, bu gece de çıkılmaz mı diye düşünmenize gerek yoktur.

-Happy Hour’ları takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bali dünya standartlarında bir gece hayatına sahip fakat ne olursa olsun insanların gidip huzuru da aradı bir yer. Bu huzurlu yapılarına saygı duymanızı ayrıca tavsiye eder, harika bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bali Turları  için Tıklayınız. 

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73