25.11.2012 Pazar |

Bali, Ekolojik Tur için en önemli destinasyon

Şehir merkezlerindeki bol yıldızlı otellerin konforunu aratmayan, üstelik çevre dostu ekolojik otellerde farklı bir gezi imkanı arayanlar için uzakdoğu turlarımız çok güzel seçenekler olarak sitemizde...

En iyi Eklojik Tur nerededir?
Bali, Uzakdoğu turlarımızın gözdesi bir ada olarak ekolojik turlar listesinin en başına yazılması gereken destinasyon diyebiliriz. Doğanın kollarında bir konaklama imkanı verecek onlarca otelin bulunduğu ada ekolojik oteller adına bir cennet diyebiliriz. Organik tarım ve ekolojik dengeye olan meraklarını ilerletip bölgeye yerleşmiş küçük bütçeli girişimciler tarafından tasarlanmı otellerde ilk akla gelecek kelime hiç kuşkusuz, "huzur"... Bambu ve ahşap ağılıkta tasarlanmış son derece konforlu odalar sahip otellerde yemyeşil ağaçların gölgesinde rahatlamak ve isteyenler için Bali adası, ekolojik turları sevenlere çok iyi gelecektir.

Ekolojik Tur Aktiviteleri nelerdir?
Bir ekolojik tura İster tek başınıza, ister ailenizle katılmış olun birçok aktivite seçeneği sizleri bekliyor. Muazzam güzellikteki böyle bir adada yapacağınız doğa yürüyüşleri ile daha önce hiç karşılaşmadığınız onlarca bitki türüyle karşılaşabilir ve onları tanıma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca birçok bölgede bulunan geleneksek Bali Tapınakları sizleri bekliyor olacak. Bali'ye kadar gelmişken gözalıcı Hindu tapınaklarını görmenizde yarar var. Belki yasak olması dolayısıyla içerisini gezmenize imkan olamayacak ancak dış görünüşleri dahi sizleri büyülemeye yetecektir. Bali adasında konakladığınız otelde bisiklet kiralam imkanı da bulabilir ve bu bisikletlerle tarlalrın arasında dolaşarak güneşin batışını izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yağmur ormanlarında yapacağınız yürüyüşleri gün batımına kadar sürdürebilir ve dönüşte otelinize araçlarla dönebilirsiniz. Birçok tesis bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Ekolojik turlarda Yoga ile rahatlayın...
Bali dini ve mistik yönüyle oldukça popüler bir destinasyon diyebiliriz. Birçok yoga profesyoneline ev sahipliği yapan Bali'de konakladığınız otelin bahçesinde yoga yaparak rahatlayabilirsiniz. Bali'ye kadar gelmişken bölgeye has şifalı yağlar ve bitkilerden oluşan özel masajlardan yaptırmadan kesin dönmeyin. Bu isteğinizi otelinize belirtmeniz yeterli olacaktır.

Tüm Bali turlarını listele >
 Bali'de yemek nasıldır? Katılacağınız turlarda organik ürünlerden hazırlanmış yemekler tercih edebileceğini gibi bölgeye has özel tatlar bulmanız da mümkün...

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73