08.06.2015 Pazartesi |

Bali’de Ayodya Resort’e Gitmek İçin 5 Sebep

Bali ile ilgili yazımız sonrası Bali’ye giden egzotik tatil ekimiz egzotik misafirleri için oradaki favori otellerimizden Ayodya Resort Pazarlama Müdür Yardımcısı Yuliana Sunaryo ile kısa bir söyleşi yaptı.

Bali ile ilgili yazımız sonrası Bali’ye giden egzotik tatil ekimiz egzotik misafirleri için oradaki favori otellerimizden Ayodya Resort Pazarlama Müdür Yardımcısı Yuliana Sunaryo ile kısa bir söyleşi yaptı. Aşağıda söyleşimizin Türkçesini yayınlıyoruz. Söyleşimizin özellikle çift olarak Bali turlarımıza katılan misafirlerimiz ve Bali’ye balayı için giden çiftlerimiz için yararlı olacağını düşünüyoruz. Ayodya Resort Bali’nin Nusa Dua Bölgesindedir. Bali turlarımız, Bali otelleri, Bali Uçak bileti, Bali gece hayatı ve diğer sorularınız için herzaman seyahat danışmanlarımız ile karşınızdayız.

Yuliana’ya kısaca Ayodya Resort’de kalmak için misafirlerimize 5 sebep söylemesini rica ettik. Aşağıda cevapları okuyabilirsiniz.  1)Bali kültürü otelde büyük bir rol oynuyor. Sabah tapınak seremonisi ile güne başlayabilirsiniz ve otelin dizaynından da Bali’de bir su sarayından olduğunuzu hissedeceksiniz.    2)Güneşli günlerde sakin denizin ve beyaz kumların tadını çıkarabileceğiniz bir yerdir Ayodya Resort.    3)Bali’deki Nusa Dua bölgesinin güvenli ve lüks bir yerindedir Oteliniz.    4)Her zaman bir gülümseme ve samimiyet görebileceğiniz otelde size kraliyet Bali misafirperverliği ile yaklaşıldığını göreceksiniz.    5)Antik Bali aşk hikayesi olan Kral Rama ve Kraliçe Shinta’nın hikayede geçen ömür boyu mutlu yaşadıları yerin adıdır Ayodya…  
Ayodya Resort’e ve Yuliana’ya teşekkürlerimizi sunar, siz değerli egzotik tatil misafirlerinin ise şimdiden harika bir tatil geçirmesini dileriz.

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73