03.06.2016 Cuma |

Balayında Nereye Gidilir?

Bu yazımızda sizden gelen en yaygın soru olan “Balayında nereye gidilir?” sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle balayınızı sizinle planlayabiliriz, bizi her zaman telefonla da arayabilirsiniz.
 

Bizce balayında gideceğiniz yer bizce biraz uzak olmalı, neden derseniz yakın yerlere yada Avrupa’ya zaten her zaman başka başka sebepler ile gidebileceksiniz ama hazır sadece bir kere yaşayacağınız bir anıyı planlarken biraz uzak mesafelere bakmakta hiçbir sakınca görmemelisiniz. Size en gözde 3 destinasyon seçtik ve onları anlatacağız. Balayında nereye gidilir sorunuzun cevabına öncelikle en favori destinasyon ile başlayacağız;

Maldivler

Maldivler balayınız için biçilmiş kaftandır. Neredeyse bütün oteller balayı konsepti üzerine kurulmuştur. Küçük bir adada geçireceğiniz 5 gün hem sizi turkuaz denizi şahane kumlarıyla, hem yemekleri ile hem doğası ile ve hem de sevdiğiniz ile daha yakın ve başbaşa olacağınız bir deneyim olması ile doyuracaktır. Maldivlerde kötü otel diye bir şey neredeyse yoktur, aynı deniz, aynı kum ve aynı güneşi göreceksiniz fakat diğer yandan da lüksün de bir sınırı yoktur. İsterseniz size özel uşağınızın olduğu aşırı lüks bir otelde unutulmaz bir balayı bile geçirebilirsiniz. Maldivlere hemen hemen her mevsimde giebilirsiniz.

Bali

Yazın veya baharda düğünü olan Balayı çiftleri için en fazla tavsiye ettiğimiz destinasyondur Bali. Nedeni ise çok basit çünkü bizde yaz iken orada da yaz olduğu için Uzakdoğu’da yağmura yakalanmayacağınız en güzel destinasyon. Bali’nin en güzel tarafı isterseniz çok uygun fiyatlara konaklayabilmenizdir, orada ulaşım ve yemekler de gayet ucuzdur. Gece hayatına da karışabilirsiniz veya kültürel şovlarda izleyebilirsiniz. Gerçekten Bali’de herkes için bir şeyler bulunabilir.

Tayland

Genelde bizde kış iken orada yaz olur diyebiliriz, aslında bütün sene sıcaktır ama bizde kış mevsimi varken orada yağış olmuyor bu sebeple çok keyifli bir tatil geçirebiliyorsunuz. Balayı çiftleri için birçok alternatif otel ve yapılacak birçok şey var, en gözde gidilecek yerler ise Koh Samui ve Phuket’tir. Hem deniz kenarı hem de doğası, kültürü, yemekleri, gece hayatı ile Tayland’dan dönmek istemeyeceksiniz.

Harika bir balayı geçirmeniz dileği ile…

 Kişiye özel turunuzu oluşturmak için tıklayınız.     

@egzotiktatil

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73