27.05.2014 Salı |

Amsterdam Turlari Seyahati

Bir kaçamak…doğaya, özgürlüğe, eğlenceye doğru.

Avrupa turları her zaman hareketli temposu ile tüm gezginlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Amsterdam’da tatil yapmak için yılın tüm mevsimleri uygundur ancak özellikle bahar ve yaz aylarında canlılığı ile size çok cazip bir tatil seçeneği sunuyor. Amsterdam otelleri ise her bütçeye uygun 2*,3*,4*,5* alternatifleriyle size bütçenize uygun bir tatil yapmanızı sağlıyor. Kısa bir uçuşun ardından düzenli, keyifli ve eğlenceli Amsterdam tatiliniz başlıyor. Gündüzleri parkları, kanalları, bisiklet turları, müzeleri, pazarları ile her an canlı ve özgür bir şehirde yaşadığınızı hissedeceksiniz. Dünyaca ünlü kanalları, müzeleri ve eğlence merkezleri ile Amsterdam her tarzdan gezgine hitap edecek bir çok alternatife sahip. Şehrin merkezi olan Dam Meydanı şehrin en ünlü yeri.. Bunlar dışında Beginjhof’ta ünlü Amsterdam evlerini inceleyebilir, Çiçek Pazarı’nda eğlenceli vakit geçirebilir, Van Gogh Müzesi ve Rijksmuseum gibi müzelerde de dünyaca ünlü eserleri inceleyebilirsiniz Akşamları ise Avrupa’nın eğlence başkentinde olduğunuzu hissedeceğiniz, dünyaca ünlü gece eğlence hayatına sahip şehri keşfetmeye hazır olun. 

Dam Meydanı 
Avrupa'daki şehirlerde Meydan kültürü çok geniş ve geçerli. Dam Meydanı da Amsterdam için böyle bir Meydan. Istasyona doğru giden Rokin Caddesi ile DamStraat'ın kesişiminde Madame Tussaud's Müzesi, Bijenkorj Alışveriş Merkezi arasında kalan, ortasında basamaklarla çevrili anıtı ile bu büyük meydanı farketmemeniz imkansız. Nerdeyse devamlı bir gösteri var. Gecenin bir saatinde bile bir sokak sanatçısının ya da bir grubun gösterilerini izlemeniz mümkün. 

Leidseplein 
Bu meydan için Amsterdam'ın en turistik ve en eğlenceli merkezi diyebiliriz. Bu meydanda neredeyse her gün bir etkinlik var. Çevredeki birçok kafe ve restoranlarda yemek yiyebilir, canlı müzik ortamlarında güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Leidsestraat'ta trafiğe(ve bisiklete) kapalı alanda, küçük bir İstiklal Caddesi havasında olan bu yerde keyifli bir tur atmanızı öneririz. 

Vondelpark 
Küçücük Amsterdam'da, İstanbul'da bulamayacağınız büyüklükte bir park Vondelpark..İçine girdiğinizde gerçekten şehirden tamamen sıyrılabiliyorsunuz. Hem yürüyüş, hem bisiklet için ideal. Bisiklet kiralayıp etrafında bir kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. 

Sizde bu yazıyı okuduktan sonra Amsterdam’da olmak isteyenlerdenseniz en yakın Amsterdam Turumuza katılmak için bizi arayabilirsiniz. 

Amsterdam, size tıpkı Egzotik Tatil gibi her renk tatili sunuyor.  Tüm Amsterdam turlarını listele >

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73