21.01.2014 Salı |

14 Şubat Kapadokya’nın Tam Zamanı

Yüzyıllardır bir cok kültüre ev sahipliği yapan Kapadokya sahip oldugu tarihi zenginliğin yanında doğal güzellikleriyle de yerli yabancı tüm turistleri kendisine aşık ediyor.

Peri bacaları, gizemli yeralti şehirleri, vadileri ve geleneksel Kapadokya evleri ile mistik bir hava kazanan bölge seyahat severlerin ve ayrıca küçük bir kaçamak isteyenlerin tercih listelerinin en başında yer aliyor. Bölgenin meşhur şarapları ve lezzetli yöresel yemekleri tatilden alınan zevki ikiye katlarken, ziyaretçiler zamanını geleneksel çarsıları, gizemli yeraltı şehirlerini gezerek kaliteli ve orjinal fotograflar çekerek değerlendiriyor. Hepsinden çok tercih edilme sebebi, hem temiz bir hava alma hem de tüm güzellikleriyle Kapadokya’yı tepeden seyretme şansını sağlayan Kapadokya balon turları

14 Şubat’ta ise tüm bu güzellikleri yasamak, zamanini gezip görüp eğlenerek geçirmek çok daha kolay! Tek yapman gereken avantajlı rezervasyon tarihlerini kaçırmamak.

14 Şubat Sevgililer gününde sevgilinize küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Sizin için özel bir Kapadokya seyahati hazırlayabiliriz. Kapadokya’nın en güzel otellerinden Melekler Evi’nde farklı konseptte ki oda alternatifleriyle size unutulmayacak bir tatil sunuyoruz.

Kaya Otellerin ihtişamı ve konforu size kendinize özel hissettirecektir.

Egzotik Tatil Sizi Sevgililer Gününde de düşündü….  Egzotik Tatil Her Renk Tatil… 14 Şubat Sevgililer gününde 

    Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Önce Giriş Yapın veya Üye Olun veya

TATİL FİKİRLERİ

FIRSAT

TURLARI

Yorumlar

Bizi arayın +90 212 570 70 73