Call Center: 0 212232 87 24
Tur Seçiniz
Ülke Seçiniz
Tur Adı
Kategori Seçiniz

Singapur'a Nasıl Gidilir? Singapur'a Vize varmı?


15.11.2012 Perşembe
... Yorum
Singapur Vize varmı istiyormu nasıl gidilir
Sessiz ve sakin bir ülke olan Singapur'da gideceğiniz şehrin adı da Singapur... Küçük ve çok şirin bir uzakdoğu adası olan Singapur bölgeye yapılacak seyahatlerde görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Türkiye'den en kolay ulaşılabilen uzakdoğu destinasyonu diyebileceğimiz Singapur'a direk uçuşlarla ulaşılabildiği gibi gayet konforlu şekilde aktarmalı uçuşlarla da ulaşmak mümkün.

Singapur vize istiyor mu? Singapura vize gerekiyormu?
Singapur tatilinin belki en avantajlı taraflarından bir tanesi de Türk pasaportlu yolcularımız için vize gerekmiyor olması. Sadece pasaportunuzun 6 ay geçerli olması ülkeye giriş yapmak için yeterli olacaktır. Sessiz ve sakin bir ülke olan Singapur'da gideceğiniz şehrin adı da Singapur... Küçük ve çok şirin bir uzakdoğu adası olan Singapur bölgeye yapılacak seyahatlerde görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Yerli halk, bu güzel adanın tanrının parmağın ucuyla dokunarak yarattığına ve bu nedenle adanın doğal felaketlerden hiçbir şekilde etkilenmediğine inanıyor. Ilıman bir iklime sahip olan adanın insanları da oldukça iyi niyetli bir yapıya sahip.

Singapura uçuş süresi ne kadar?
Yaklaşık 9-10 saat süren uçuş süresince son derece konforlu uçaklarla yolculuk yaparak Singapur'un başkenti Singapura ulaşmak mümkün.

Singapur Pahalı bir ülke mi?
Singapur'a yapacağınız yolculuklarda en önemli maliyet uçak bileti aşamasıdır. Ancak EgzotikTatil'in size sağladığı paket turlar bu konuda son derece uygun fiyatlı olacaktır. Katılacağınız bu turlarla sadece 1 uçak bileti parasına bir tek Singapur'u değil bir kaç ülkeyi daha görme şansına ve en konforlu uçaklarda yolculuk edip, en lüx otellerde konaklayarak son derece keyifli ve uygun fiyatlı bir uzakdoğu tatili geçirebilirsiniz.

Tüm Singapur Turları ve fiyatları için tıklayın ->

Tüm Tatil Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız.

Tüm Tur promosyonlarından haberdar olmak için lütfen e-mail adresinizi bırakınız ->
130 ülkede 5.000 'den fazla özenle seçilmiş destinasyonda özenle seçilmiş otel ve havayolları ile sadece size özel tur seçenekleri. Size özel hazırlayacağımız paketlerde en iyi fiyat garantisi imkanı sunmaktayız. Basit, etkili online rezervasyon işlemi ile, tartışılmaz bir kaliteli hizmet sunuyoruz.
Copyright © 2012 EgzotikTatil.com